Batıkent Halı Yıkama’da Durulama

Halı yıkama’da durulama önemli faktörlerdendir. Halı Yıkama işleminde halı çok iyi yıkama önemli olduğu gibi halı yıkama sonrasında durulamada çok önemlidir. Halıyı iyi durulama yapılmazsa halı mat durur parlamaz hatta beyaz halılarda grimsi bir renk alır. Bunun içinde Batıkent halı yıkamada durulama işlemine firmamız hassas durulamaya dikkat etmektedir.

Halı yıkama işlemi bitiminde en fazla su tüketimi durlama aşamasında gitmektedir. Halıyı iyi durulama yapılmazsa halı eğer lekei yoksa yıkanmamış gibi olur. Durlama sonrası Batıkent halı yıkama’da sıkma işlemi önemli durulama aşamalarındandır. Bazı ilkel koşullarda halı yıkama yapan firmalar halı sıkma makinası sistemine geçmemiştir. Batıkent Halı yıkama firmasında otomatik sıkma makinası ile son durulama yapılmaktadır.

Halı yıkama firmaları Batıkentde inanılmaz bir rakabetle halı yıkam işini sürdürmektedir. Tabiki rakebet işlemi her zaman tüketicini işine yaramaktadır. Ama beraberinde gelen rekabet sonucunda yıkama kalitesi firmalar düşürmekte halı yıkama’da en büyük masraf işçi maliyeti ve su maliyetidir. Rakebet sonucunda su masrafını azaltmak için durulamadan kaçan firmalar halı yıkama işlemini tamamlamadan yıkamayı bitirmektedir. Batıkent halı yıkama müşterlerine düşen iyi firma seçimini yapmalarıdır.

batıkentde halı yıkama
batıkentde halı yıkama
News Reporter
Hemen Ara