Batıkent Halı Yıkama’da Kurutma
Batıkent halı yıkamada kurutma sistemi
Batıkent halı yıkamada kurutma sistemi

Halı yıkama fabrikasında Batıkent halı yıkamada kurutma sistemi önemli faktörlerdendir. Halı yıkama işinde halı yıkama işini hijyenik bir şekilde yaptıkdan sonra halı yıkamanın kurutmasınıda hijyenik bir şekilde yapması gerekmektedir. Batıkent halı yıkama müşterilerinin amacı sadece halının temizlenmesi haricinde halınında hijyenik olmasını istemektedirler. Halının tam bir hijyenik koşullarla yıkanma sonrasında halının hijyenik bir şekilde kuruması gerekmektedir.

 
Halının hijyenik koşullarda kurumasıda ancak kapalı bir alanda gerçekleşmektedir. Kapalı alanda kurumayan halı yıkanma amacının dışına çıkmış olur. Batıkent halı yıkama müşterilerininde asıl amaç ve talebi bundan oluşmaktadır. Halıyı çok güzel yıkadınız ama dışarının toz, kir, mikrop ve bakterilerine bırakırsanız ne kaldı halı yıkamanın amacı değilmi..!
 
Halı yıkama firmamız derki, halı yıkam yaptıracağınız halı yıkama fabrikasının halı kurutma tesisinin kapalı olmasına dikkat edin Batıkent halı yıkama fabrikasının kurutma alanı kapalı alandadır ve Batıkent halı yıkama müşterilerine açıktır. Buyrun tesisimiz halka açıktır gönül rahatlığı ile yıkama tesisimizi görüp halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz.
News Reporter
Hemen Ara