Batıkent’de Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Halı yıkama sektöründe otomatik halı yıkama fabrikası sistemi ile çalışan fabrika sayısı çok az sayıdadır. Bazı firmalarında web sitelerinde halı yıkama makinası ile çalışıyormuş gibi resimler koyarak insanları kandırıyorlar. Biz gururla diyoruzki Batıkent halı yıkama fabrikası tam otomatik halı yıkama sistemi ile çalışmaktadır. Eğer görmek isterseniz fabrikamız halka açıktır.

Halı yıkama işinde halı yıkama tam otamatik makina ile yıkamakda yetmiyor. Halının cinsine göre halı yıkama fırça uygulaması yapılmalıdır. halının cinsine göre akrilik halılarda sert fırça ile yıkanmalı, yün halılarda orta sertlikte bir fırça ile yıkanmalı, batıkent el dokuma halı yıkama ise yumuşak fırça ile yıkanması gerekmektedir. Batıkent halı yıkama fabrikası işini bilir halının cinsine göre halı yıkama uygulaması yapar.

Halı yıkama işinde önemli olan hususlardan diğeride kullanılacak halı yıkama şampuanıdır. Halı yıkama şampuanı çok önemlidir. Halının cinsine göre kullanılacak halı yıkama şampuan orantısı vardır. Birde el dokuma halılarda kök boyanın özelliğine göre halı yıkama şampuanı uygulanmalıdır. Batıkent halı yıkama fabrikası el dokuma halılarda işinde uzmandır. El dokuma halılarınızı korkmadan gönül rahatlığı ile firmamıza verebiliriniz.

batıkent halı yıkama
batıkent halı yıkama

 

News Reporter
Hemen Ara