Batıkent Halı Yıkama Aşamaları

Firmamızın halı yıkama tesisinde Batıkent halı yıkama  aşamaları şöyle sıralayabiliriz; Öncelikle sizden gelecek halı veya temizlik talebinde evinize gelerek evinizde yapılacak bir işlemse evinizde tesisimizde yapılacak bir işlemse tesisimize makbuz karşılığında alınır. Halı yıkama tesisimize girmeden halı öncelikle karışmaması için size verilen makbuzda bulunan seri numarası halınıza etiketlenerek halı yıkama tesisimize ayırılır.

Tesisimize alınan halı yıkama için çeşidine göre ayrılır. Her halının ayrı yıkama tekniği olduğu gibi ayrı bir yıkama şekli vardır. Birde çoğu firmada nadir bulunan Batıkent halı yıkama öncesi çırpma makinamızla belirli halılar çırpma işlemine girer. Çırpılma yapılacak halı çeşitleri shaggy halı, ısparta halı, el dokuma halı’dır. Bu tür halılar hav araları açık olduğu için tüm pislikleri arasında barındırır ve çırpma haricinde bu pisliklerden kurtulmanın yolu yoktur.

Firmamız Batıkent halı yıkama’da çırpma aşaması biten halılar farklı yöntemlerle yıkanma tekniği vardır. Özellikle makina halı, akrilik halı, shaggy halı, türleri suda bekletme aşamasından sonra yıkama işlemine geçmesi gerekmektedir. El dokuma halılar ise çok farklı bir teknikle özel el dokuma halı yıkama şampuanı ile yıkanarak hızlı fazla suda bekletmeden yıkanarak sıkma işleminden geçilerek hemen kurutma işlemi için kapalı alan kurutma odasına alınmalıdır.

Batıkent halı yıkama aşamaları
Batıkent halı yıkama aşamaları
News Reporter

1 thought on “Batıkent Halı Yıkama Aşamaları

  1. Sunmuş olduğumuz sitemizde halı yıkama detaylarını sunmaktayız eğer aklınıza takılan bir soru olursa sitemize yeni bir konu açarak bilgilendirme yapabiliriz.

Comments are closed.

Hemen Ara