Batıkent Halı Yıkama’da Çırpma
ostim halı çırpma makinası ile halı çırpma
ostim halı çırpma makinası ile halı çırpma

Batıkent Halı yıkama tesisimizde halının cinsine göre çırpma işleminden geçmektedir halı yıkama işleminde çırpma müşteri için en önemli noktaklardandır. Batıkent halı yıkama aşamaları özellikle shaggy halıların çırpma aşamasından geçmesi gerekmektedir. Özellikle shaggy halılar araları uzun tüylü olduğundan tam bir pislik toplama merkezi gibidir. Bilinizki evinizin kir ve pisliklerini toplayan shaggy halılar muhakkak çırpma işleminden geçmesi gerekmektedir.

Birde önemli halı çırpma işlemine geçmesi gereken halılardan önemli olan ısparta halı ve el dokuma halılardır. Bu tür halılarda shaggy halılar gibi çırpma işleminden geçmesi gerekir. El dokuma halılar shaggy halılara nazaran kapa pislikleri barındırmaz ince toz gibi pislikleri aralarında barındırır. Bu saydığımız el dokuma halı ve shaggy halılar çırpılma işlemi sonrasında halı daha hijyenik şekilde Batıkent halı yıkama tesisinden çırpma aşamasından geçmiş olur.

Batıkent halı yıkama firmasının çırpma makinası bulunmaktadır. Ankara’da halı yıkama fabrikaları arasında çok az denecek kadar az olan çırpma makinası batıkent halı yıkama tesisinde daha hijyenik koşullarda müşterilerine hizmet verebilmek için müşterilerine sunmaktadır. Halı yıkama işi titizlik ister ve Batıkent halı yıkama fabrikası bunun bilincinde olup aşama aşama halıyı temizleme için halı yıkama tesisini preofesyonelce kurmuştur.

News Reporter

3 thoughts on “Batıkent Halı Yıkama’da Çırpma

  1. El dokuma ve iplikli halılarda toz ve tüy sıkıntıdır. Aklınıza takılan birşey olursa buraya yazabilirsiniz.

  2. Çırpma işlemi her halı cinsine uygulanmamaktadır. Çünki sert halılara zarar verebiliyor.

  3. Geri bildirim: admin

Comments are closed.

Hemen Ara