Batıkent Halı Yıkama Ücretsiz Servis

Firmamız Batıkent halı yıkama tesisimizde hijyenik koşullarda yıkanan halı firmamızın ücretsiz sevisi ile adresinizden yıkanacak olan halı, yorgan, battaniye, perde v.b. ürünleriniz alınır ve yine ücretsiz olarak adresinize teslim edilir. Diğer firmalardan farkımız olan batıkent halı yıkama tesisimizde yaz kış demeden halı yıkama v.b. temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

Ücretsiz servisimizin içerisinde bulunan evlerde koltuk yıkama, kanepe yıkama, yerinde halıflex halı yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama koltuk yıkama servis hizmetlerimizin içerisindedir. Batıkent halı yıkama firmasının evlerinize gönderdiğimiz koltuk yıkama ekibi her zaman batıkent halkının hizmetine hazırdır ve sizden gelecek telefonları beklemektedir.

Halı yıkama ve diğer hizmetlerimiz pazar dahil olmak üzere akşam 09:00 kadar servis hizmetlerini sürdürmektedir. Servislerimiz Batıkent halı yıkama hizmeti için evlerinize kadar hizmetini getirmektedir. Birde batıkentte diğer firmalardan farkımız tek halı için bile eski müşterilerinden halı yıkama hizmeti için kanınıza gelmekte ve her zaman batıkentde hizmetinizdedir.

Batıkent Halı Yıkama Evler Ücretsiz Servis
Batıkent Halı Yıkama Evler Ücretsiz Servis
News Reporter
Hemen Ara