Batıkent Battaniye Yıkama

Batıkent halı yıkama firmamız halı yıkama ile birlikte Batıkent halı yıkama müşterilerine Batıkent’de battaniye yıkama hizmetinide sunmaktadır. Battaniye yıkama işleminde hijyen çok önemlidir. Sizden gelen telefon doğrultusunda gelecek olan battaniye temizleme talabiyle adresinizden yıkama yapılacak battaniye alınır.

Batıkent Halı yıkama merkezine giren battaniyeniz sterilize olmak üzere hazırlanmış olan suta basılır bir gün suda bekleyen battaniye yıkama için kullandığımız özel battaniye yıkama şampuanı ile tesisimizde bulunan tam otomatik Batıkent battaniye yıkama makinasına konulur. Kullandığımız özel kimyasallar leke çıkartmada etkili olduğu gibi dezenfektasyonda’da bire birdir.

Firmamızın Batıkent battaniye yıkama işlemi kurutma ve nem alma işlemi için hijyeniklik açısından yine kapalı alanda gerçekleşmektedir. Batıkent halı yıkama firmamızın birde Batıkent yorgan yıkama ve Batıkent perde yıkama hizmetleride bulunmaktadır. Batıkent’de hijyenin öncüsü olan Batıkent battaniye yıkama işlemi için battaniye telefonu bizim numaramızdır.

batıkent battaniye yıkama
batıkent battaniye yıkama
News Reporter

1 thought on “Batıkent Battaniye Yıkama

  1. Geri bildirim: admin

Comments are closed.

Hemen Ara