Batıkent Perde Yıkama

Batıkent Halı Yıkama ve Temizlik hizmetleri firması tarafından perde yıkama yaptırma için uyarı açıklama ve tavsiyeler; Yıkama yapılacak kumaş perde makine veya el ile yıkama yapılmaması gerekmektedir. Kumaş perde yıkama katiyen kuru temizleme sisitemi ile perde yıkama yapılaması gerekmektedir. Özel kumaşlı perde türleri için makine ile yıkama yapıldığı zaman renklerinde dokusunu ve özelliğini zarar gelmemesi için özel kuru temizleme şampuanları kullanılmalıdır.

Perde kumaşı üzerinde üzerine dökülebilecek sıvıya yumuşak bir bezle en kısa sürede uygulama yapılmalıdır. Perde yıkama işleminde sabun, deterjan, leke sökücü, arap sabunu benzeri kimyasallar katiyen uygulanmamalıdır. Perde kurutma için açık alanda güneşe ve yüksek ısıya ütü, pres uygulanmamalıdır. Batıkent perde yıkama hizmetleri derki; piyasada satılan kimyasalların büyük bir kısmı ağartabilen madde içerebildiğinden perde yıkama işleminde katiyen kullanımı zararlıdır.

Perde yıkama işleminde deformasyon uğratılmadan yapılmalıdır. Yüksek hızda sıkma işlemine maruz bırakılmamalıdır. yapılmamalıdır. Perde yıkama işleminde işini bilen uzman personeller aracılığı ile yapılması gerekir. İnce tül çeşitlerini ütü işleminde çok dikkat edilerek yapılması gerekmektedir. Kırışıklığı açıp tül deformasyona uğramamsına dikkat edilmelidir. İnce tüllerde hiç ütü kullanılmaması tül kendi şartları veya bilinçli personeller tarafından buharla açılması dahada uygun olur.

Firmamız Batıkent halı yıkama Batıkent’de Perde yıkama hizmeti için adresinize gelerek perdenizi alır. Perde yıkama veya Perde kuru temizleme işlemi tamamlandıktan sonra evinize tekrar teslimatını yapmaktadır.

Batıkentde Perde Temizleme
Batıkentde Perde Temizleme
News Reporter
Hemen Ara