Batıkent’de Shaggy Halı Yıkama

Her çeşit halını bir yıkama tekniği vardır. Batıkentde shaggy halı yıkama firmamızın shaggy yıkama tekniklerini şöyle anlatabiliriz; shaggy halı kesinlikle çırpılması gereken bir halıdır. Uzun tüylü iplikleri tam bir pislik toplama merkezi gibidir. Batıkent halı yıkama merkezimize giren shaggy halı çırpılma makinasına atılır içinden her türlü toz ve pislikleri arındırılır.

Daha sonraki işlemde shaggy halı yıkama dezenfekteli su ile ıslatılıp bir süre bekletilmesi gerekmektedir. Suda beklenen shaggy halı yıkamaya alınır. Yıkanacak shaggy halı diğer halılara nazaran daha uzun süreli yıkama aşamasından geçmesi gerekmektedir. Birde shaggy halılarda yıkama işleminden sonra arınması zor bir halıdır. Bunun içinde shaggy halı daha iyi bir durulama işleminden geçmesi gerekmektedir.

İyice durulama yapılan shaggy halı kurutulma için kurutma bölümüne alınır. Birde shaggy halılar tamamen akrilik olduğu için güneşte kurutulmaması gerekmektedir. Evde ıslandığında bile muhakkak havalandırılarak kurutulma yapılması gerekmektedir. Yerinde kuruduğu zamanda shaggy halı çürüme yapabilir. Batıkent halı yıkama merkezinde yıkama ve kurutması tamamlanan shaggy halı hav arındırması geçmesi için vakumlanıp parfüm ve poşetleme aşamasından sonra servise hazırdır.

Batıkentde shaggy halı yıkama
Batıkentde shaggy halı yıkama
News Reporter
Hemen Ara