Batıkent Yün Halı Yıkama

Firmamız Batıkent halı yıkama her türlü yün halı yıkama işinde uzman kadrosu ile halınızın rengine ve dokusuna zarar gelmeden halı temizleme işlemini yapmaktadır. Yün halı yıkama işleminde yapılacak belirli işlemler vardır. Yün halı yıkama işleminde personelimiz en iyi tekniklerle halı yıkama ve leke çözümleme yapmaktadır.

Yün halı yıkama zor bir iştir. Batıkent yün halı yıkama fabrikası bunun en iyi üstesinden gelecek şekilde yıkama yapmaktadır. Kullandığı halı yıkama şampuanları bitkisel olup halı yıkama sonrasında halıda parlak bir görüntü oluşturur. Yün halı yıkama lekeyi fazla affetmez. Diğer halı çeşitlerine göre lekeyi zor bırakır. Leke çözümlemede el dokuma halılar kadar zor bir işlemden geçmektedir.

Eğer kullandığınız yün halı uzun tüylü ise içerisine toz toplamada daha elverişlidir. Bunun içinde yıkama öncesi çırpma veyahutda yıkama sonrası vakumlama yapılması gereklmektedir. Birde Batıkent halı yıkama şirketleri müşterilerimize öneri evinizde çay, meyve suyu, şarap v.b. şeylerle halınızı kirletdiniz. Halınızı kesinlikle leke çıkartma işlemi için uğraşmayın bize bırakın biz leke çözümleme yapalım. Eğer siz leke çıkartma yapıp halıya belirli kimyasallarla çıkartamazsanız uğraşılmış lekeyi çıkarmaya garanti vermeyiz.

Batıkent Halı Yıkama'dan Ankara Yün Halı Yıkama Hizmeti
Batıkent Halı Yıkama’dan Ankara Yün Halı Yıkama Hizmeti
News Reporter
Hemen Ara