Halı Yıkama’da Leke Çözümleme
Leke Çözümleme
Leke Çözümleme

Değerli müşterilerimiz bu makalemizde sizlere leke çözümleme ile ilgili işlemlerden bahsedeceğiz. Batıkent halı yıkama fabrikaları olarak müşterilerimize uyarı özellikle açık renk halılardan çay, meyve suyu v.b. lekelerin çıkartma işlemi zordur. Evinizde olaki halınıza bir şeyler döküldü ne yaparsınız..?Evlerde genellikle yapılan hemen bir kova su içine çamaşır suyu başlarlar silmeye ve sonucunda lekeyi çıkarması çok zor hale getirirler.

Halı yıkama uzmanlarından uyarı..! Leke çıkarmak için kuru halıya kesinlikle çamaşır suyu v.b leke çözücü kimyasallar uygulamayın halınıza kesinlikle telafisi olmayan renk bozulmaları oluşacaktır. Bu tür durumlarda halınıza bir şey döküldüğünde dökülen sıvının olduğu bölgeyi iyice ıslatın ve Batıkent halı yıkama merkezimizi arayarak halı yıkatma talebinde bulunun sizin çıkartamayacağınız lekeli halınızı eğer siz çıkartmaya uğraşmadıysanız biz onu kolaylıkla çıkartırız.

Leke çıkarma işleminde garanti vermediğimiz belirli halılar vardır. Bunlar ise nepal halı, çin halı, el dokuma halı türleridir. Bu saydığımız halılara leke çözüü uygulaması yapamıyoruz. Bu tür halılar saf yün ve kök boya halı türleri olduğu için leke çözücü diğer halılarda etkili oluyor ama bu tür hallarda leke çözücü halıyı bozma riski olabiliyor. Ama genelikle nepal halı yıkama haricinde tüm halı çeşitlerinde Batıkent halı yıkama firmamız oldukça başarılıdır.

News Reporter
Hemen Ara