Ostim Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama firmamız halı yıkama hizmetini Batıkent’e bağlı bulunan Ostimde’de faliyetlerini sürdürmektedir. Bilindiği üzere Ostim geneli sanayi arazisi ile kaplı olan bir yerdir. Burada birçok işyerleri bulunmaktadır. Batıkent halı yıkama firmamız Ostim halı yıkama hizmetide Ostimde vermektedir. Ostim’de yeni yeni bir çok konutlaşmada bulunmaktadır. Firmamız ev ve işyeri gözetmeksizin her türlü temizlik işinize cevap vermektedir.

Fabrikamız günlük Ostim halı yıkama ekibini adresinize göndererek istediğiniz temizlik hizmetini gerçekleştirmektedir. Halı yıkama fabrikaları arasında garantili hizmet veren firmamız her zaman ostim’de hizmetinizdedir. Ayrıca vermiş olduğumuz bir çok temizlik hizmetleride vardır.

Verdiğimiz temizlik hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz. Ev ve işyerlerinize verdiğimiz yerinde hizmetlerimiz; halı yıkama, yerinde halıflex halı yıkama, sandalye yıkama, kanepe yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, işyeri koltuğu yıkama, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, mermer cilalama, pvc cilalama, dış cephe cam silme, dış cephe duvar temizleme işlemleridir.

Fabrikamızın Ostim halı yıkama ekibi vermiş olduğu hizmetler halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama işlemleridir. Bu vermiş olduğumuz hizmetlerimizde adresinizden alıp tekrar adresinize ücretsiz olarak teslimatını yapmaktayız. Eğer sorarsanız Ostim’de halı yıkama telofonu veya Ostimde halı yıkama yapan firmalar diye ilk akla gelecek Batıkent halı yıkama firmamızdır.

ostim halı yıkama
ostim halı yıkama
News Reporter

1 thought on “Ostim Halı Yıkama

  1. Ostimde eğer anlatdıklarınız gibiyse böyle bir halı yıkama tesisini batıkentlilerin ihtiyacı vardı

Comments are closed.

Hemen Ara