Serhat Mahallesi Halı Yıkama

Firmamızın Batıkent semtinin içinde bulunan ve anlık hizmet noklarından olan Serhat mahallesi Batıkent semtine olduğu gibi her türlü temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız Batıkent halı yıkama kusursuz temizlik anlayışını Batıkent halı yıkama firmasında olduğu gibi Serhat Mahallesi halı yıkama servisi ile her zaman hizmetine sunacaktır.

Firmamızın çeşitli temizlik dalları bulunmaktadır. Serhat mahallesi halı yıkama servisimiz fabrikamızda temizle yapılmak üzere bir çok hizmetleri bulunmaktadır. Vermiş olduğu temizlik hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz; halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama fabrikamızda vermiş olduğumuz hizmetlerimizdendir.

Birde Batıkent halı yıkama firmamızın Serhat mahallesi halı yıkama ekibinin evlerinizde yerinde yaptığı bir çok hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizde şöyledir; Evde halı yıkama, yerinde halıflex halı yıkama, sandalye yıkama, evde koltuk yıkama, yerinde kanepe yıkama, evde yatak yıkama, inşaat sonrası temizlik, tadilat bitimi temizleme, mermer cilalama, pvc cilalama, zemin cilalama, böcek ilaçlama, haşere ile müadele v.b. bir çok temizlik hizmetleri bulunmaktadır.

Batıkent halı yıkama fabrikaları arasında bulunan firmamızın Serhat mahallesi halı yıkama telefonu ne diye sorarsanız size temizlik konusunda en iyi cevap verebilecek firma bizim firmamızdır. Serhat mahallesinde halı yıkama yerleri, firmaları, fabrikaları, şirketleri diyede sorarsanız halı yıkama konusunda en iyi size Batıkent halı yıkama firması cevap verecektir.

serhat mahallesi halı yıkama
serhat mahallesi halı yıkama
News Reporter
Hemen Ara