Halı Yıkamacınız Oto Yıkamacı’mı?

Halı yıkama işi özellikle Ankara’nın Batıkent semtinde adı Batıkent halı yıkama fabrikaları diye ilan edip oto yıkama işi ile birlikte yürütmektedirler. Bunun en büyük sebebleri Batıkent semtine yakın olan Ostim sanayi sitesinin olmasıdır. Burada oto yıkama firmaları çoğunlukta olması sebebi ile oto yıkama firmaları’da halı yıkama işini yapmaktadır. Belirli oto yıkamacı olup aynı ortamta halı yıkama yapan firmaların olduğu gibi ayrı ortamlardada halı yıkama işini yapanlar vardır.

Bazı Batıkent halı yıkama firmaları halı yıkama işini araba yıkadıkları tazzik makinası ile yapmaktadırlar. Bu tazzik makinasıda halının kök dokusunu bozup halıda telafisi olmayan dalgalanmalara sebeb olmaktadır. Halı yıkama işini birde arabayı yıkadıkları yerde yapan firmalarda bulunmaktadır. Halı yıkama işi titizlik ve sağlık gerektiren bir iştir.

Bu firmaların arasında bizim Batıkent halı yıkama fabrikamız tam otomatik halı yıkama tesisimizde yıkama yapmaktayız. Halı yıkama işini saygı duyarak yapıyoruz ve insan sağlığına dikkat ediyoruz. Halı yıkama işleminde çırpma işlemi nadir olan firmalar arasında bizde bulunmaktadır. Biz oto yıkamacı değiliz bunuda gururla söylüyoruz. Halı yıkama fabrikamız halka açıktır.

Batıkent Halı Yıkama Firması Oto Yıkamacı Değildir
Batıkent Halı Yıkama Firması Oto Yıkamacı Değildir
News Reporter
Hemen Ara