Kışın Halı Nasıl Kurutulur ..?

Halı yıkama işleminin en zor taraflarından olan halı kurutma sistemini Batıkent halı yıkama firması üstesinden gelmiştir. Halı yıkama firmaları kışın halı kurutmada kış aylarında nem olayından dolayı halı bir haftada askıda beklese halı kurumamaktadır. Firmamızın halı kurutma odaları bulunmaktadır. Kışın büyük alanları ısıtması hem zor ve maliyetlidir.

Batıkent halı yıkama firmamızın kapalı alan kurutma sistemi küçük 30 Mt2 alanında odalardan oluşmaktadır. Bu odalara ısıtma sistemi ile ılık hava üfletilerek halının sağlıklı bir şekilde kurutulması sağlanmaktadır. Bazı halı yıkama firmaları Büyük alana kurutma kurarak ve olanda bir varil soba kuruyor Bu sobanın üzerine bir fan şekliyle kurutmaya çalışıyorlar. Ama halı hem kurutamıyorlar Kurutamadıkları gibide halıya sobanın isinide sindiriyorlar. Kışın halı nasıl kurutulur..? sorusuna en iyi cevap verebilecek firma bizim firmamızdır.

Halı kurutma sistemimizde mühendisler tarafından halıya is kokmayacak şekilde tasarlanmış olup sıcak hava kullanımı halıya zarar vereceğinden ılık hava sistemi vererek halının en doğal şekli ile kurutulması sağlanmıştır. Batıkent halı yıkama firması işini bilir. İşinde uzmandır. Batıkent halı yıkama firmasına güvenin arkanızda düşünce kalmasın.

Batıkent Halı Yıkama'da Hızlı Kurutma Nasıl Yapılır
Batıkent Halı Yıkama'da Hızlı Kurutma Nasıl Yapılır
News Reporter
Hemen Ara