Batıkent Evde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama işlemlerinde evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Bazı koltuk yıkama işlemi hiç yaptırmamış olan müşterilerden Batıkent’de koltuk yıkama talebinde koltuğu evden alıp temizleyip tekrardan evlerine teslimat yaptığımızı düşünüyorlar. Bu işlemi biz dahil başka koltuk yıkama firmaları’da yapmamaktadır.

Koltuk yıkama işlemimizde sizden gelen koltuk yıkama talabinde evinize gelerek Batıkent koltuk yıkama işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Biz sadece evde koltuk yıkama işleminin haricinde evde kanepe yıkama, evde yatak yıkama, evde sandalye yıkama, evde çekyat yıkama, evde halıflex halı yıkama işlemleride yapmaktayız.

Bu vermiş olduğumuz Batıkent evde koltuk yıkama işlemlerinide garantili olarak hijyenik koşullarda sizlere sunmaktayız. Koltuk yıkama işlemlerimizde her zaman leke çıkarma hususunda bir numara olan firmamız tükenmez kalem lekelerini çıkardığı gibi mürekkep lekelerinde %80 başarı sağlıyoruz. Firmamızla çalışan müşterilerimiz bizden memnun olduğu gibi sürekli müşteri tavsiyesi ile çalışmaktayız.

Batıkent koltuk yıkama şirketleri telefonu
Batıkent koltuk yıkama şirketleri telefonu
News Reporter
Hemen Ara