Halıma Çay Döküldü Ne Yapayım?

Halınıza çay’mı döküldü? Çay lekesi zor çıkan lekelerden birisidir. Bize göre çay lekesine müdahale etmeyin. Sizin yapmanız gereken dökülen çay oranının en az üç katı kadar üzerine su dökün başka bir işlem yapmayın. Daha sonra halı yıkamacınızı arayın profesyonelce müdahale etsin. Yada illa ben çıkartayım diyorsanız halıyı tamamen ıslatıp yıkama yapmanız gerekmektedir.

Genellikle lekelere evlerde çamaşır suyu içeren şeyleri döküp silmeye kalkıyor biz bunu tavsiye etmiyoruz. Yinede biz çamasır suyu ile sileceğim diyorsanız yine halının tamamını iyice ıslatarak öyle silme ve fırçalama yapmalısınız. Eğer kuru halıya çamaşır suyu uygulaması yaparsanız halınızda renk bozulma ve ağarmama gerçekleşebilir.

Firmamız Batıkent halı yıkama diyorki: Çıkaramayacağınız leke ile mücadele etmeyin herhangi bir halınız dökülmüş lekeye kimyasallarla silerek müdahale edip eğer çıkaramazsanız bizimde o lekeyi çıkarmamız zorlaşıyor. Leke ile müadele edip uğraşıldığında bu leke orada kalıplaşıyor. Onun için halınıza leke oluştu ise onu firmamız Batıkent halı yıkama merkezimize bırakın üstün leke çıkartma teknikleri ve leke çözücülerle biz uğraşalım.

Halıda yıkama çay lekesi nasıl çıkar..?
Halıda yıkama çay lekesi nasıl çıkar..?
News Reporter
Hemen Ara