Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır..?

Koltuk yıkama işlemi Batıkent’de evinizde yapılmaktadır. Evde koltuk yıkama personelimiz önce koltuğunuzun üzerini süpürür. Süpürme işlemi bitimi endüstiriyel tipte kullanmış olduğumuz koltuk yıkama makinası ile koltuğunuzu ıslatmaya başlıyoruz. Islatma için hazırladığımız suya koltuğunuzun yumuşaması ve leke çözümlemenin kolaylaşması için özel koltuk yıkama şampuanı kullanmaktayız.

Islatma işlemi biten koltuk yıkama işlemi için biraz bekledikden sonra yıkama işlemine başlanır. Kirin yoğun olduğu bölümlerde leke çözücü uygulanarak fırçalama işlemi yapılır. Bu fırçalama işlemini kol ve oturum yani lekelerin yoğun olduğu bölgelerde genellikle yapmaktayız. Genellikle tükenmez kalem ve mürekkep lekeleri için özel leke çözücü uygulanır. Kirin yoğun olduğu bölgelerde daha çok yıkama yaparak kirle daha çok mücadele edilir.

Koltuk yıkama işleminde kumaş kaplı olan koltuğun tüm yüzeyleri yıkama işlemi yapılır. Yıkanan koltuk kir çözümleme dahil olmak üzere hijyenikde olmaktadır. Çünki kullanılan şampuanlar ayrıca antibakteriyel hijyen özelliğide taşımaktadır. Koltuk yıkama işlemi tamamlanan koltuk suyunu çektirerek vakumlama işlemine tabi tutulur. Batıkent halı yıkama firmamız halı yıkama işleminde uzman olduğu gibi Batıkent koltuk yıkama işlemindede uzmandır.

Batıkent koltuk yıkamacı firmaları telefonu
Batıkent koltuk yıkamacı firmaları telefonu
News Reporter
Hemen Ara