Susuz Mahallesi Halı Yıkama

Kaliteli hizmet anlayışımızı Ankara’nın Susuz mahallesine taşımaktayız. Susuz mahallesi halı yıkama hizmetinide vermekteyiz. Batıkent halı yıkama firmamız susuz halı yıkama hizmeti haricinde Susuzda halı yıkama, koltuk yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama, yerinde halıflex halı yıkama hizmetlerini evlerinize getirmekteyiz.

Susuz halı yıkama olarak ayrıca temizlik fabrikamızda sunduğumuz hizmetlerimiz; halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama işlemleridir. Bu işlemler firmamızın garantisinde olup müşteri memenuniyeti temel esaslarımızdandır. Firmamızın Ankara’da çalışdığı en hızlı noktalar Batıkent ve Eryaman semtleridir. Bu semtlerin Susuz mahallesi tam ortasında kalmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlerin hizmetindeyiz. 

Firmamız Batıkent halı Yıkama Batıkent gibi Yenimahalle’te bağlı bulunan Susuz mahallesi’nede halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Susuz mahallesi aslında corafi açıtan karmakarışık olan bir mahalledir. İstanbul yolu üzeride bulunan bu mahalle kısa zaman önce Yenimahalle’ye bağlı bir köydü. Arka tarafı Batıkentte bakan ön tarafıda İstanbul yolu üzerinde olup Ankara çevre yolu makasınında yanında bulunmaktadır. Geniş yüz ölçümüyle Eryaman’ın Güzelkent mahallesi ile bitişik olan bu mahallede oyuran insanlar bile kendini Eryaman’da oturduklarını telaffuz ederler. Ama corafi olarakda doğrudur. Bu mahalle aslında Etimesgut Eryaman’a bağlanması gereken bir mahalle’dir. Birde Ankara’nın göz bebeği olan göksu park eski ismiyle susuz göl ismini susuz mahallesinden almıştır.

Ankara'nın Susuz Mahallesine Hizmet veren Halı Yıkama Fabrikaları
Ankara'nın Susuz Mahallesine Hizmet veren Halı Yıkama Fabrikaları
News Reporter
Hemen Ara