Bünyan Halı Yıkama

Kayseri’nin göz bebeği olan el dokuması Bünyan halı yıkama işlemini Batıkent halı yıkama fabrikamız tarafından rengine dokusuna zarar vermeden bilinçli ustalar tarafından itinalı bir şekilde Bünyan halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Bünyan halı yıkama el dokuma halı statüsünde yıkama yapılıp el dokuma özelliğine zarar verilmeden yıkama işlemi yapılır. 

Halı yıkama firmamızda her türlü yöresel el dokuma halı türlerinizi korkmadan Batıkent halı yıkama firmamıza verebilirsiniz. Batıkent halı yıkama firması tüm Ankara’ya Bünyan halı yıkama ve el dokuma halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Bilinizki işin erbabı olan firmalara el dokuma halılarınızı emanet edebilirsiniz. Verdiğiniz el dokuma halınızı rasgele bir yıkamacı’ya verirseniz. Sonucunda sizde manevi değeri büyük halınıza telafisi olmayan bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. 

Bünyan halısı namını Türkiye’de dışında dünya el dokuma halı sanatı ile vurgulamıştır. İnce ve zarafetli modelleri ile, birinci sınıf iplik kullanımı ve her mekana uyum gösteren desenleri ile Bünyan halı Türkiye’deki halı sektörünün göz bebeğidir. Bünyan ilçesinde her evde halı dokuma tezgahı bulunmaktadır. Bünyan halkı geçim kaynağı genellikle bünyan halı’dan sağlamaktadır. Bünyan halısı aynı zamanda Kayseri’nin göz bebeği konumundadır. 

Ankara ve Batıkent'de Bünyan Halısı Yıkama
Ankara ve Batıkent'de Bünyan Halısı Yıkama
News Reporter
Hemen Ara