Halı ile Koltuk Yıkatana %10 İndirim

Firmamız Batıkent halı yıkama’da halı yıkama işlemi yaptıracak müşterilerimize koltuk yıkama işlemi için %10 indirim yapıyoruz. Halı yıkama işleminde uzman olduğumuz gibi koltuk yıkama işlemindede üstün başarı gösteren koltuk yıkama ekiplerimiz kir, leke, mikrop demeden koltuklarınızı tertemiz yapıyorlar. Koltuk yıkama işleminde ayrıca koltuklarınıza hijyende sağlıyorlar.

Bu kampanyadan yaralanmanız için Batıkent halı yıkama firmamıza hem halılarınızı hemde koltuklarınızı yıkatmanız gerekmektedir. Evinizde halıların hijyene ihtiyacı olduğu kadar koltuklarınızında ihtiyacı vardır. Evinizin hijyene kavuşması için peryodik olarak koltuk yıkama işlemide yaptırmalısınız. Hijyenik ve tertemiz koltuklar içinde Batıkent koltuk yıkama ekiplerinden yardım istemelisiniz.

Koltuk yıkama işlemini itinalı bir şekilde yapan Batıkent koltuk yıkama ekiplerimiz her evden müşteri memnuniyeti ile ayrılır. Koltuk yıkama yaaptığı müşterilerdende her zaman müşteri tavsiyeleri alır. Buda Batıkent koltuk yıkama ekiplerinin uzmanlığını göstermektedir. Koltuk yıkama işleminde temel prensip hijyenden geçmekte ve Batıkent koltuk yıkama ekipleri yıkadığı koltuk’da her zaman yıkanmadık kumaş yüzey kalmadan koltuk yıkama işlemi yapmaktadır.

Halı Yıkama Yaptırana Koltuk Yıkama'da %10 İndirim
Halı Yıkama Yaptırana Koltuk Yıkama'da %10 İndirim
News Reporter
Hemen Ara