Ostim Koltuk Yıkama

Fabrikamız günlük Ostim koltuk yıkama servisini adresinize göndererek istediğiniz temizlik hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Koltuk yıkama firmaları arasında garantili hizmet veren fabrikamız her zaman ostim’de hizmetinizdedir. Ayrıca vermiş olduğumuz bir çok temizlik hizmetleride vardır.

Batıkent koltuk yıkama firmamız halı yıkama hizmetini Batıkent’e bağlı bulunan Ostimde’de faliyetlerini sürdürmektedir. Bilindiği üzere Ostim geneli sanayi arazisi ile kaplı olan bir yerdir. Burada birçok işyerleri bulunmaktadır. Batıkent halı yıkama firmamız Ostim koltuk yıkama hizmetide Ostimde vermektedir. Ostim’de yeni yeni bir çok konutlaşmada bulunmaktadır. Firmamız ev ve işyeri gözetmeksizin her türlü temizlik işinize cevap vermektedir.

Verdiğimiz temizlik hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz. Ev ve işyerlerinize verdiğimiz yerinde hizmetlerimiz; halı yıkama, yerinde halıflex halı yıkama, sandalye yıkama, kanepe yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, işyeri koltuğu yıkama, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, mermer cilalama, pvc cilalama, dış cephe cam silme, dış cephe duvar temizleme işlemleridir.

Fabrikamızın Ostim koltuk yıkama ekibi vermiş olduğu hizmetler halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama işlemleridir. Bu vermiş olduğumuz hizmetlerimizde adresinizden alıp tekrar adresinize ücretsiz olarak teslimatını yapmaktayız. Eğer sorarsanız Ostim’de koltuk yıkama telofonu veya Ostimde koltuk yıkama yapan firmalar diye ilk akla gelecek Batıkent halı yıkama firmamızdır.

Ostim'de koltuk temizleme ve temizlik firması
Ostim'de koltuk temizleme ve temizlik firması
News Reporter
Hemen Ara