Ankara Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama merkezimiz olan Ankara koltuk yıkama Ankara’da bütün evler hijyen katmak için koltuk yıkama temizleme ve yemizlik hizmetine hazırdır. Halı yıkama işleminde başarılı olan firmamız Ankara koltuk yıkama konusunda’da uzmandır. Ankara koltuk yıkama işlemimizi evinizde yani yerinde yapmaktayız. Bazı koltuk yıkama işlemi hiç yaptırmayan müşteriler koltuk yıkama işlemini evden alıp tekrar evlere teslim olduğu zannediyorlar. Böyle bir şey olsa saçma olurdu hijyene kavuşmuş yıkanan ürünleriniz tekrardan kirlenecek ve yıkamanın bir anlamı kalmayacaktır.

Ankara'da temiz koltuklar için uzman kadromuzla göreve hazırız
Ankara'da temiz koltuklar için uzman kadromuzla göreve hazırız

Koltuk yıkama işleminde Ankara koltuk yıkama ekiplerinizn evinizde yaptığı işlemler öncelikle size verilen randevü zamanında evinize gelinir. Yıkama işlemi için önce koltuk tozlu ve gerekiyorsa süpürülür yani vakumlama yapılır yapılan vakumlama’da tozları makinaya hapsedilmiş olur. Vakumlama işlemi bitdikten sonra hazırlamış olduğumuz koltuk şampuan’lı su ile koltuk kuru yer kalmayacak şekilde ıslatılır ve koltuğun kirlerinin yumuşanması sağlanır. Koltuk yıkama işlemine geçmeden bir müddet beklenilir. Şampuanın kirlere nüfus etmesi sağlanır.

Ankara'da evde yerinde halıflex halı yıkama firması hizmetinizde
Ankara'da evde yerinde halıflex halı yıkama firması hizmetinizde

Koltuk kumaştaki kirler iyice yumuşamış oldukdan sonra Ankara koltuk yıkama ekipleri yıkama işlemine başlarlar. Koltuğun kumaşlı kaplı bütün her tarafı yıkama işleminden geçmektedir. Koltuk yıkam işleminde kir olan bölgeler genelikle leke ve kir çözücülerle fırçala işlemine tabi tutulur. Fırçalama ile yoğunlaşmış çıkmayan lekelerde çıkartılır. Koltuğunuzdaki oluşan lekeleri eğer siz daha önce çıkarma için uğraşmadıysanız Ankara koltuk yıkama ekipleri çıkarır.

Artık Ankara koltuk yıkama ekipleriyle mekanlar hijyenik olacak
Artık Ankara koltuk yıkama ekipleriyle mekanlar hijyenik olacak

Koltuk yıkama işlemi tamamlandıkdan sonra koltuk durulama işlemi yapılır iyi durulama yapılmayan koltuk kısa sürede kirle tekardan süngerden çıkar ve yapılan koltuk yıkama işleminin bir anlamı olmaz. Koltuğun güzelce durulama işlemi yapıldıkdan sonra vakumlama yapılır. Yapılan vakumlamada su kalmayacak şekilde koltuğun suları çektirilir. Yıkma yapılan koltuk kurumaya bırakılır. Her zaman ki olduğu gibi Ankara kotuk yıkama ekipleri müşterisini memnun ederek evden ayrılır.

Ankara koltuk yıkama ile temiz mekanlar sağlıklı yaşamlar
Ankara koltuk yıkama ile temiz mekanlar sağlıklı yaşamlar

Firmamızın Ankara koltuk yıkama ekipleri evlerinizde bir çok temizleme ve temizlik işlemleri yapmaktadır. Girdiği evlerde yaptığı hizmetler; sandalye yıkama, evde koltuk yıkama, yerinde halıflex halı yıkama, çekyat yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama işlemleridir. Yapyığı hizmetlerinde firmamızın güvencesi altındadır. Eğer daha önce Ankara koltuk yıkama ekiplerimize temizlik ve temizleme işlemi yaptırmadıysanız sizi başarılı Batıkent halı yıkama ve Batıkent koltuk Yıkama ekiplerimizi çağırmanızı tavsiye ederiz.

Ankara koltuk yıkama temizleme ve temizlik firması
Ankara koltuk yıkama temizleme ve temizlik firması
News Reporter
Hemen Ara