Batıkent’de el dokuma halıların yıkanması
El dokuma Halı Yıkama
El dokuma Halı Yıkama

El dokuma, antik ve yün halılar nasıl yıkanır? Batıkent
Halı Yıkama Firmamızda, El dokuma halılarda kullanılan yöntem ve temizleyiciler tamamen farklıdır. El dokuma halının iplikleri kök boyası ile boyandığından, temizlik şampuanlarının ph oranı diğerlerine göre daha düşük olmakta ve halının boyasına zarar vermemektedir. Ayrıca el dokuma halılarda boyasının akmamasını ve diğer bölümlere karışmamasını sağlayan koruyucu maddeler kullanılmaktadır.

El dokuma yün halılar bazen müşteri tarafından yıkanmakta yada üzerine su dökülmekte, veyahut firma tarafından gelişigüzel yıkanmakta sonuç olarak halının boyaları akıp birbirine karışmaktadır. Bu durum halının çok kötü görünmesine neden olmaktadır. Batıkent Halı Yıkama bu tür halıları tecrübeli ve uzman personeli tarafından, özel ilaçlarla eski orjinal haline getirmekte ve çok pahalıya alınan el dokuma halınızı size geri kazandırmaktadır. Firmamızda her tür el dokuma halı ve kilimlerinizi (çin halısı, nepal, yörük, milas, bünyan, hereke, vb.) gönül rahatlığı ile yıkatın ve sonuçtan memnun kalın.

El Dokuma, Antik ve Yün Halılar Tamiri: Batıkent Halı Yıkama klasik el dokuma halılarınızda zamanla meydana gelen yırtılma ve saçakların kopan kısımlarını orjinal haline uygun tamir etmektedir.

News Reporter
Hemen Ara