Batıkent’de Ofis & İşyeri Halısı Yıkama
Ofis & İşyeri yerinde halıflex halı yıkama
Ofis & İşyeri yerinde halıflex halı yıkama
Halı yıkama hizmetlerimizden olan halı yıkama hizmetimizi yerinde yıkama işleminide yapmaktayız. Batıkent halı yıkama firmamızın yerinde yıkama ekiplerimizi ofisinize göndererek yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama işlemlerimizden olan yerinde halı yıkama hizmetimizi adresinizde gerçekleştirmekteyiz. Sizden gelecek ofis halısı yıkatma isteğinizle sizin uygun olan zamanınıza randevü vererek gününde ve zaman diliminde adresinizde olarak yıkama ve temizleme işlemimizi gerçekleştirmekteyiz. Yıkama işlemlerimizden olan ofis halısı temizme işini titizlikle yapmaktayız.

İşyeri hası yıkama işlemi mach dediğimiz fırçalı makina ile hazırlanan halı şampuanlı su ile yıkama yapılır. Bu yıkama esnasında kir ve lekeler dezenfektasyonla birlikte yok edilir. Yıkama esnasında zor lekelerle müdahele edilmektedir. Kirli olan halılara daha yoğun uygulama yapılarak lekelerle mücadele edilmektedir.

İşyeri halısı yıkama yani fırçalama işlemi tamamlandıkdan sonra yüksek vakumda 3 motorlu su püskürtmeli makina ile durulama ve temizleme işlemine tutulur. Durulama ve temizleme işlemi bitdikden sonra vakumlama işlemine tabi tutulur. Zeminde hiç su kalmayacak şekilde emisyon işlemi yapılarak sular çektirilir. Kuruma işlemi yıkanan halının olduğu oda havalandırılırsa 24 saatde kurur ve kullanıma hazır hale gelir.

News Reporter
Hemen Ara