Batıkent’de halı yıkama İşlemleri
Batıkent'de halı yıkama işlemleri
Batıkent’de halı yıkama işlemleri

Batıkent’de halı yıkama işlemlerimiz yaz ve kış demeden devam etmektedir. halı yıkamanın zorlukları kışın soğuğunda dahada zor olmakta ama Batıkent halı yıkama firması bu kış şartlarına aldırış etmeden sizin kapınıza bir telefonla gelip halılarınızı kapınızdan alıp temizleyip hijyene kavuşturarak ilk günki temiz görüntüsüne kavuşturarak sizlere hizmet etmektedir.

Kapınıza servis hizmetimiz en az 10 Mt2 olup evinizden alarak tertemiz bir şekilde tekrardan evinize teslim etmekteyiz. Tpe patentli firmamız Batıkent’de halı yıkama hizmeti ile birlikde evlerinize Batıkent koltuk yıkama hizmetinide getirmektedir. Koltuk yıkama hizmetimiz ise sadece yerinde yani evinizde ya da işyerinizde bu hizmeti sunmaktayız.

Değerli müşterilerimiz sizlere sadece halı yıkama ve koltuk yıkama ile sınırlı kalmayan birçok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Batıkent halı yıkama fabrikamızda bulunan hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz; halı yıkama, yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, kanepe örtüsü yıkama, battaniye yıkama hizmetleri’dir.

Batıkent halı yıkama firmamızın evinizde yada işyerinizde sunmuş olduğu hizmetleride şöyle sıralayalım; koltuk yıkama, konferans koltuğu yıkama, sinema koltuğu yıkama, sandalye yıkama, otobüs koltuğu yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama, köşe takımı yıkama, oturma grubu yıkama hizmetleridir.

Bu vermiş olduğumuz hizmetlerimizde %100 garanti vermemekteyiz. Ama müşteri memnuniyetine dayalı olarak kullanmış olduğumuz birinci sınıf kaliteli ürünler ile size layık olarak en iyisini yapmaya çalışarak sizleri memnun etmeye çalışmaktayız. Bizden daha iyisini yapana kadar şu an en iyisini biz yapmaktayız.

Batıkent'de koltuk yıkama
Batıkent’de koltuk yıkama
News Reporter
Hemen Ara