Kar’da Kış’da Halı Yıkama
Batıkent'de halı yıkama işlemleri
Batıkent’de halı yıkama işlemleri

Halı yıkama işlemleri için Batıkent halı yıkama firmamızda yaz, kış demeden halı yıkama işlemleri devam etmektedir. Halı yıkama işlemlerinde en çok yaz aylarında halı yıkama yoğunluğu bulunmakta ama çoğu müşteriler kışın yıkama yapılmadığını zannediyorlar. Kışın yıkama şartlarında muhakkak zorluklar bulunmaktadır.

Size firmamız Batıkent halı yıkama dört mevsim yıkama yapıldığını duyurur. Sadece fabrikamız bayram tatili süresince kapalı olup diğer zamanlarda sürekli halı yıkama işlemlerimiz devam etmektedir. Halı yıkama işlemlerinde yaz aylarındaki teslimat süresi ile kış ayındaki teslimat süresi aynıdır.

Halı yıkama işlmlerinde Batıkent halı yıkama firması yazın iş yoğunluğundan dolayı ortalama beş günde halıları teslim edebilmekte kış aylarında ise kurumadan dolayı yine ortalama beş günde teslim etmektedir. Sizlere önerimiz halıların iyi kuruması için fazla acele etmemeli ve halınızı teslim aldıkdan sonra muhakkak halınızı ambalaj içersinde bırakmamalıyız. Bir duyurumuzda kış aylarında Batıkent koltuk yıkama işlemimiz devam etmektedir. Koltuk yıkama işlemimiz randevu sistemi ile çalışmaktayız.

Batıkent'de koltuk yıkama
Batıkent’de koltuk yıkama
News Reporter
Hemen Ara