Halı yıkamada halılar nasıl yıkanır
Batıkent'de halı yıkama
Batıkent’de halı yıkama

Yıllardır halı yıkama sektöründe olan Batıkent halı yıkama firmamızda halı yıkamada halılar nasıl yıkanır sorusuna cevap vereceğiz. Halı yıkama işlemlerimizde öncelikle sizden gelecek halı yıkatma talebiniz ile adresinize gelerek makbuz karşılığında evinizde halılarınızı almaktayız.

Fabrikamızda halı cinsine ve özelliğine göre yıkanılmak üzere ayrılır. yıkama işlemine alınmadan tozu alınır. profosyonel bir şekilde makina sistemi ile yıkama işlemine alınır. Yıkama işleminde yıkanılan halı bakteriyellik özelliğe sahib olacaktır. Ve belli bir sürede bakteri oluşumunada önüne geçilmiş olacaktır.

Yıkama işleminden sonra durulama işlemine tabi tutulur. Durulamadan sonrada sanrifüş sistemi ile halı hiç su kalmayacak şekilde suyu makina sayesinde atılır. Sonrasında ise nemi atması için kurutma alanına alınır. Kuruma işlemi bittikden sonrada kalite kontrol aşamasına alınır. Halı yıkama işlemi sorunsuz ise tekrardan vakumlama fırçalama ve parfümleme yapılarak poşetlenerek sevkiyat birimine akrarılır.

Kaliteli bir şekilde halı yıkamada halılar nasıl yıkanır diyorsanız; Batıkent’in en kaliteli temizlik ve temizleme hizmetlerini sunan Batıkent halı yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

News Reporter
Hemen Ara