Halı yıkamada kullanılan deterjanlar
Halı yıkamada kullanılan deterjanlar
Halı yıkamada kullanılan deterjanlar

Halı işlemlerinde kullanılan ürünler çok önemlidir. Halı yıkama işlemlerinde profesyonel olan Batıkent halı yıkama firmamız kullanmış olduğu ürünlere bilhakis çok dikkat etmektedir. İnsan sağlığı dikkat ederken yapılan işin kalitesine ve müşteri memnuniyetine gayri ciddiye alarak işimizi birinci kalitede yapmaktayız.

Kalite konusuda halı yıkamada kullanılan deterjanlar ile önemli noktaya taşımaktadır. Bu işde müşteri memnuniyeti direk işin kat ve kat artmasına yardımcı olarak müşteri kitlesi ve potansiyelini çoğaltmaktadır. Bizde halı yıkamada kullanılan deterjanlar içerik ve özelliğni şöyle dile getirebiliriz.

Batıkent halı yıkama olarak halı yıkamada kullanılan deterjanlar içerik bir temizlik sütü ( halının yumuşaması ve yoğun kirler ile mücadele ) iki yağ çözücü ( insan da bulunan kirler yağ katmanlarına çıkmasına ) leke çözücü ( kirlerin çıkmasında zorlanılan ağır lekeler için ) dezenfektan ( mikrop ve maytların ölmesi ve belirli bir süre barınmaması için uygulanır ) Batıkent halı yıkama merkezimiz halı yıkamada kullanılan deterjanlar konusunda önem göstermektedir.

 

News Reporter
Hemen Ara