shaggy halı nasıl temizlenir
shaggy halı nasıl temizlenir

Halı yıkama işlemleri içersinde önemli noktalardan birisi ise şagi ( shaggy ) halı yıkama işlemini zorluğu gelmektedir. Şagi ( shaggy ) halı yıkama işlemininde halı yıkama firmaları tarafından belirli düzeyde diğer makina halılarına göre fiyat farkı taleb edilmektedir. Bu fark ise halı yıkama şirketleri tarafından doğaldır.

Şagi ( shaggy ) halı yıkama işlemi diğer makina halılarına göre yıkama işlemi zor ve meşakkatlidir. Bu işlem içinde size şagi halılar nasıl yıkanır diye sorduğunuzda Batıkent halı yıkama firması tarafından anlatmaya çalışacağız. Halı yıkama işlemleri öncelikle yıkama öncesi içersinde bulunan toz ve pisliklerden arınması için vakumlama yapılır.

Vakumlama sonrasında yıkama işleminde mikrop barındırma özelliği çok olan şagi ( shaggy ) halılar mikroplardan arındırmak için antibakteriyel şampuanlı su ile ıslatılarak bakterilerden arındırılır. Yıkama işleminde diğer halılara göre daha fazla su ve bununla birlikde fazla şampuan kullanılarak temizleme işlemine tabi tutulur.

Diğer halılara görede şagi ( shaggy ) halı yıkama süresi daha çoktur. Halı fazla şampuan ve temizleyici ürünler kullandıkdan sonrada iyi bir durulama işlemine tabi tutulması gerekmektedir. Batıkent halı yıkama firması olarakda şagi ( shaggy ) halı yıkama sonrası iyi bir durulama işlemine tabi tutulmaktadır.

Şagi ( shaggy ) halı yıkama işleminde şagi kullanıcılarına Batıkent halı yıkama firması olarak bir kaç tavsiyede bulunacağız. Şagi halıları evde yıkama işlemine kalkışmayınız. Evde iyi bir durulama yapamayacağınız için şagi halıda kusma yapabilir. Size tavsiyemiz Şagi halılar nasıl yıkanır diye sorduğunuzda antibakteriyel özellik katacak ürünler ile silme işlemi yapabilirsiniz.

şagi halılar nasıl yıkanır
şagi halılar nasıl yıkanır
News Reporter
Hemen Ara