Batıkent halı yıkama hizmeti
Batıkent halı yıkama hizmeti

Firmamız Batıkent halı yıkama Ankara’nın bir çok bölgesinde hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını bir çok Ankara’nın semtinde göstermektedir. Bu hizmet bölgeleri içerisine bir de Bağlıca semtini katmış bulunmaktayız. Bağlıca halı yıkama deyince sizlere Batıkent halı yıkama firmamız hizmetlerini sunmaktadır.

Bağlıca’da semtine vermiş olduğumuz servis hizmetlerimiz :

Halı yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm makine yün shaggy halı akrilik halı kök boyası ve yöresel el dokuma halı yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yorgan yıkama hizmetimizde ise yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Battaniye yıkama işleminde ise polar battaniye peluş battaniye ve her tür battaniye yıkama işlemimiz bulunmaktadır.

Bağlıca’da semtineyerinde yıkama hizmetlerimiz :

Firmamız tarafından Bağlıca semtine koltuk yıkama hizmetinde oturma gurubu yıkama köşe takımı yıkama kanepe yıkama çekyat yıkama yatak yıkama ve yerinde halıflex halı yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çalışma sistemimiz : Telefonla randevu vererek evde yada işyerinizde yerinde yani bulunduğu mekanda  yıkama işlemi yapılmaktadır. Verilen randevu saatine özen göstermekteyiz.

Firma çalışma sistemimiz :

Sizden gelecek bir telefon ile adresinizden halı, yorgan, battaniye v.b. kullanım eşyalarınızı makbuz karşlığında size verdiğimiz müşteri numarası ile halılarınızı barkodlayarak teslim alıyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı fabrikamıza alarak halının yıkama şekillerine göre ayırarak gurublandırıyoruz. Her halının yıkama şekli farklı olduğu gibi yıkama ürün ve şampuanlarıda farklı farklıdır.

Firmamız tarafından Bağlıca halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimize diyebilirizki en kaliteli yıkama hizmetini vermeye çalışmaktayız. Türünü ve özelliğine göre yıkama yapılan halılar santifürüşlü makina ile suyu sıkılarak halının suyu atılır ve halının %80 kuru şekilde çıkar. Halının nemini atması için kapalı alan kurutma askılarımıza asarak kuruma işlemini tamamlanır.

Halı Yıkama sonrası :

Kurumu işleminden sonra halılar tek tek kontrolleri yapılır. kontrol aşamasında fırçalama ve parfümleme işleminede tabi tutulur. Kontrol sırasında eğerki halıda leke kalmış ise leke çözümleme yapılır. Leke çözümleme ile çıkmıyor ise halı tekrar yıkama işlemine alınır.

Firmamız Batıkent halı yıkama olarak Size vermiş olduğumuz Bağlıca halı yıkama hizmetimizde makbuzda alım tarihi ve teslim tarihi bulunmaktadır. Prensip olarak alım zamanına ve teslim zamanına dikkat etmekteyiz. Olaki tekrardan yıkama işleminden geçikebilecek durumlarda müşreiyi bilgilendirme için telefon ile arayarak yada mesaj yoluyla bilgi aktarmaktayız.

 

News Reporter
Hemen Ara